Yedek Parça


Orijinal Yedek Parca Yedek parçalarınızı seçmeden önce bir kez daha düşünün.

Aracınızın bakım ve onarımı önemlidir ve bu sadece orijinal yedek parça kullanarak yapılmalıdır.

Aracınızı satın alırken birçok kriteri göz önünde bulundurursunuz : kalite, emniyet, güvenilirlik, konfor, sürüş dinamiği, tasarım ...

Ambalajı, özel bir hologram ile güvence altına alınan Mercedes-Benz orijinal yedek parçaları, aracınızdan en yüksek performansı almanızı sağlar. Zor koşullara uzun süre dayanma kapasitesi, malzeme ve işçilik kalitesi, aşınma oranı, montaj uyumu, parça ömrü gibi kriterler, Mercedes-Benz orijinal yedek parçalarını eşsiz kılan önemli özelliklerdir. Mercedes-Benz, orijinal yedek parçaların üretimini son teknolojinin kullanıldığı kalite testlerinden geçirerek araçların yüksek performansını yıllarca korumayı hedeflemektedir.

Mercedes-Benz Türk A.Ş., DaimlerChrysler AG bağlantılı lojistik altyapısı ile Mercedes-Benz araçları orijinal yedek parçalarını en kısa sürede temin etmekte ve Türkiye çapında hizmet veren bayi ve yetkili servislerine ulaştırmaktadır.

En küçük bir parçanın dahi emniyetinizi tehlikeye atma riski yüksektir. Orijinal yedek parça ve orijinal olmayan yedek parçalar arasında ilk bakışta her ne kadar fark yokmuş gibi görülse de, dayanma kapasitesinde, işçilik kalitesinde ve malzeme sağlamlığında bu fark “hissedilir” derecededir.

Orijinal olmayan yedek parça kullanımının size getireceği zararlar güvenliğinizi tehdit etmekle kalmayıp, çabuk aşınma, montajda uyumsuzluk, düşük kaliteli malzeme kullanımı gibi etkenler sebebiyle ek masrafları da beraberinde getirecektir.

Orijinal Yedek Parçada Mercedes-Benz Garantisi

Otomobil, Vito, Viano ve Sprinter ürünlerinin tüm modellerinde, Mercedes-Benz Türk yetkili servisleri tarafından temin edilip, montajı gerçekleştirilen Mercedes-Benz orijinal yedek parçalarının garanti süresi 2 yıldır. Bu süre otobüs ve kamyon modelleri için 1 yıldır.

Yedek parça garantisi, aşınmaya tabii parçalarda normal kullanımdan kaynaklanan aşınma ve yıpranmaları kapsamamaktadır.

Garanti kapsamı dışındaki bakım veya onarımlar esnasında değiştirilen yedek parçalar, servis işlemi sonrasında size teslim edilir. Teslim alınmayan parçalar yedi gün içerisinde imha edilir. Garanti kapsamında gerçekleştirilen değişimlerde ise değişen yedek parçaları istek üzerine görebilirsiniz.

Mercedes-Benz araçları üretilirken emniyet, kalite ve kullanılan teknoloji asla şansa bırakılmaz. Siz de hayatınızı şansa bırakmayın ve sürekli yeni kalan bir Mercedes-Benz aracına sahip olmanın keyfini yaşayın.