Hakkımızda


Her çeşit Mercedes-Benz yedek parça ve Mercedes-Benz ağır ticari araç özel servis ihtiyacınızda hizmetinizdeyiz. Size en iyi kaliteyi, en düşük maliyetle sunmayı amaçlıyoruz. Mercedes-Benz ağır vasıta tecrübemizle, araçlarınızın bakım-onarım maliyetlerini düşürmeye ve aradığınız parçayı en kısa zamanda ve doğru olarak temin etmeye gösterdiğimiz özenle gurur duyuyoruz.

Bormer Otomotiv Mercedes-Benz marka araçların ağır vasıta gurubundaki araçlara yönelik servis, bakım onarım, elektrik, kaporta boya, yedek parça ve 2. el satış konularında hizmetlerine devam etmektedir. Ürün ve hizmetlerimizi deneyimli kadromuzla siz sayın müşterilerimize, en teknolojik imkanlarımız ile sunmanın gururunu taşımaktayız. Firmamız sektöründe deneyimli gerek idari gerekse teknik personeli ile Mercedes-Benz ağır vasıta araçların yenilik ve değişikliklerini sürekli takip etmekte, bilgi ve becerilerini yenileyerek hizmet kalitesini artırmaktadır.

Misyonumuz;
Temsil ettiğimiz markaların gücünü, kuruluşumuzdan bu yana içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek, otomotiv ve ilgili sektörlerde yenilikçi, güvenilir ve analitik yaklaşımlarla kaliteli hizmet sunmaktır. Çağımızın rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimizin memnuniyetini sürekli zirvede tutmak Bormer Otomotiv Servis Ailesi olarak otomotiv sektöründe en son teknolojiyi kullanmak ve bunları içimizde barındırdığımız şeffalık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek otomotiv sektöründe yenilikçi, güvenilir ve analitik yaklaşımlarla kaliteli hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz;
Yenilikçiliği, sürekli gelişimi ve değişimi ilke edinmiş insan kaynağı ve kurumsal yapısıyla; çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olmak. Bormer Otomotiv, müşterilerimize kendilerini en rahat ve güvenilir servis olduğu inancını vermek, hizmet doğrultusunda yenilikçilik, insana saygı, çevreye saygı mevcut çalışma şartlarını, hizmetlerimizi ve kalitemizi sürekli geliştirmektir.

Kalite Politikamız

Bormer Otomotiv olarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkararak, en güvenilir ve tercih edilir Mercedes-Benz Özel Servis olmayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Bu politikanın sürekliliğini sağlamak amacıyla aşağıdaki ana başlıklar belirlenmiştir.
 
 1.     Satış ve satış sonrası faaliyetlerimizde Müşteri Odaklı Yaklaşımla hareket etmek.
 2.     Sunduğumuz hizmetlerle, müşterilerimizin memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmak.
 3.     Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik ürün ve hizmetleri sunmak.
 4.     Teknolojiyi yakından takip edip, edindiğimiz birikimi müşterilerimizin hizmetine sunmak.
 5.     Personelimizin ve müşterilerimizin Önerilerine her zaman açık olmak.
 6.     Personelimize kalite bilincini yaymak.
 7.     Bütün enerjimizi, müşterilerimize değer katmak için harcamak.
 8.     Kalitede sürekliliği sağlamak ve çıtayı sürekli yükseltmek.
 9.     Personelimizin kişisel ve mesleki alanda kendilerini geliştirebilmeleri için, işbaşı eğitimi ve yetkili eğitim kurumlarındaki eğitim ve öğretimlerini sürekli kılmak.
 10.     Sorunları zamanında tespit ederek etkili ve hızlı çözüm üretmek.
 11.     Yeni fikirler geliştirmek ve bu konuda personelimizi teşvik etmek.
 12.     Şirket içi ve şirket dışı iletişimleri hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmek.