Boya Koruma


Dış Boya Koruma

Aracınızın zamanla ve dış etkenler nedeniyle yıpranan dış boya yüzeyinin, polish makinesiyle özel kimyasallar uygulanarak, pürüssüz bir görünüme kavuşması ve parlaklık kazanması sağlanır.

Parlatma işlemi sonrası araç dış yüzeyine uygulanan boya koruma kimyasalları yardımıyla, U.V. Işınları, asit yağmurları, havanın içerdiği oksitleyici maddeler ve kuş pisliklerinde bulunan asitlere karşı üstün koruma sağlanır.

Boya Koruma (Yeni Otomobiller)

Yeni otomobilinize showroom çıkışında direk uygulanan Boya Koruma işlemiylearacınızın parlaklığını uzun yıllar koruması sağlanır.
Bunun yanında U.V. Işınları, asit yağmurları, havanın içerdiği oksitleyici maddeler ve kuş pisliklerinde bulunan asitlere karşı üstün koruma sağlanır.

Hasar Sonrası Boya Parlatma ve Koruma

Aracınızın kısmi hasar nedeniyle Kaporta Boya İşlemi görmesi durumunda boya işlemi gören kısım ve parçalar parlak bir görünüm kazanırken, zamanla parlaklığını yitirmiş olan diğer bölümler daha mat bir görüntüye sahip olacaktır. Hasar sonrası uygulanacak komple boya parlatma ve koruma işlemi ile tüm dış yüzeylerin parlak bir görünüme kavuşması sağlanır. Ayrıca boya koruma kimyasalları yardımıyla aracın dış etkenlere karşı korunması sağlanır.